Jdi na obsah Jdi na menu
 


Trixie

30. 3. 2014

Trixie

 

Věk
13-14 Let
Pohlaví
Žena
Titul
Jakeova nejlepší přítelkyne
Karma
Kladná
Autor
Jeff Goode
Hraje
Miss Kittie
Blízcí
Jake Long, Hans Rotwood, Fu psík, Arthur Spudinski, Kyle Wilkins
Výskyt
Americký Drak Jake Long/American Dragon Jake Long

Trixie je dívka afroamerického původu, která žije v New Yorku.
 

Její nejlepší přátelé jsou Jake a Spud. Dokonce jsou všichni tři v jedné škole spolužáci. Trixie miluje skateboarding a také ráda pomáhá Jakeovi chránit kouzelný svět. Trixie žije doma s mámou a babičkou. Její máma dlouho pracuje jako letuška a babička se o ni stará během matčiny nepřítomnosti, i když ji v seriálu nikdy nebylo vidět, jen slyšet. Trixien otec je pravděpodobně voják, ukázalo se to v části "Chlupaté Vánoce". Trixiena rodina je zřejmě poměrně bohatá, v části "Jake a Furia" bylo prokázáno, že její máma často pro ni nakupuje mimo země nejnovější módní druhy oblečení, ale Trixie je nosí jen zřídka, protože nejsou její styl. V 2. sérii se dokonce zamilovala do nového spolužáka Kylea Wilkins.

Charakter: Trixie je drzá a temperamentní a poněkud prostopášná. Rada však podporuje své přátele Jakea a Spuda a cítí nedůvěru vůči Rose. Ale v druhé sérii již Jakeovi pomáhá dát se s ní dohromady. Je rovněž i důvěryhodná přítelkyně, protože ačkoliv její Jakeov děda nevěří, ona se snaží uchovat magický svět v tajnosti. Takže je to věrná a spolehlivá přítelkyně.
V 1. sérii to vypadalo, že Trixie má se Spudom vztah, ale v 2. sérii si oba vyhlédli jiných partnerů a v epizodě "Návrat domů" si vyjasnili, že zůstanou jen přáteli.

 
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< srpen / 2019 >>


Statistiky

Online: 2
Celkem: 48968
Měsíc: 1636
Den: 32