Jdi na obsah Jdi na menu
 


Spud

30. 3. 2014

Arthur Spudinski

Věk
13-14 let
Pohlaví
Muž
Titul
Jakeov nejlepší přítel, Spud
Karma
Kladná
Autor
Jeff Goode
Hraje
Charlie Finn
Blízcí
Jake Long, Hans Rotwood, Trixie, Fu psík, Stacey Wintergrinová
Výskyt
Americký Drak Jake Long/American Dragon Jake Long


Spud je Jakeov druhý nejlepší přítel. Žije spolu s mámou. 

 
Na pohled se zdá být nechápavý, ale často přijde s inteligentními věcmi, protože Spud je ve skutečnosti génius, ale snaží se to ukrývat, uvedl to v části "Zmatená mysl". V části "vypečený karneval" prozradil, že se bojí klaunů od 5 let. Spud je posedlý podmořským světem, jak bylo ukázáno v části "Něco přichází z hlubin". V 2. sérii se zamiloval do roztleskávačky Stacey, která si ho nakonec po dlouhém odporu oblíbila v části "Zuřivá žárlivost". V části "Žabí princ" Spud prozradil, že jeho největší sen je být magický hrdina jako Jake, co se mu chvíli splní. O jeho rodině nejsou známy informace. Jeho matka se objevila pouze v 2. sérii v epizodě "kousnout otce, kousnout syna".

Charakter: Spud je extrémně loajální. Jak je výše uvedeno, Spud se správa, jako nechápavý a neinteligentný, ale v podstatě má vysoké IQ, jen to není schopný dát najevo (na výjimku epizody "Zmatená mysl"). Spolu s Trixie Jakeovi rád pomáhá ať už při misích, nebo v osobních problémech. Je to génius a vyzná se v počítačích. Ale raději, než aby dal svou inteligenci na veřejnosti najevo, žije jen bezstarostný život a chová se jako blázen.
Jistý čas se zdálo, že Spud má hlubší vztah s Trixie, ale v části "Návrat domů" si objasnili, že zůstanou jen přáteli.

Spud u mňa patrí medzi tie postavy, ktoré sa mi sprotivili nejakou vážnou chybou. Tá jeho je hra na hlupáka, ktorá niekedy až presahuje medze a to, že sa hlavne v 2. sérii dosť často posmieva (aj pri vážnejších veciach) aj priateľom, hlavne Jakeovi, tak to mu proste neviem odpustiť. Možno som zvláštna, ale ako postava ma týmto správaním sklamal. Ak by bol prirodzene hlúpy, tak to sa ešte dá odpustiť, ale Spud to len hrá a tým niekedy aj dosť poníži svojich priateľov (napr. epizódy "Niečo prichádza z hlbín", "Byť človekom", atď). Také postavy skrátka nemusím. Ale dám mu 50% len za to, že je Jakeov verný priateľ a občas mu pomáha a aj hlavne kvôli faktu, že veľa postáv z tohto seriálu nenávidím oveľa viac, než jeho z polovične rovnakého dôvodu.

 

 
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< srpen / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 43006
Měsíc: 453
Den: 8