Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lao Shi

30. 3. 2014

Lao Shi

 

Věk
Neznámý
Pohlaví
Muž
Druh
Človek (Drak)
Titul
Čínsky Drak, Dedo, Master
Karma
Kladná
Autor
Jeff Goode
Hraje
Keone Young
Blízcí
Jake Long, Haley Longová, Fu psík, Susan Longová,Sun Parková
Výskyt
Americký Drak Jake Long/American Dragon Jake Long

Lao Shi je čínský drak a Jakeov dědeček a jeho učitel dračího výcviku. Zároveň je i otec Susan.

 
Jeho jméno "Lao Shi" je z čínského překladu znamenající "drak" a "učitel". V současnosti vlastní obchod s elektronikou. Zatímco v první sérii byla jeho dračí forma vysoká a majestátně působící, v 2. sérii je viditelně kratší a "zranitelnější" vypadající. Schopnosti má stejné jako Jake, ale v seriálu je využívá málokdy (nejčastěji pouze v 1. sérii).

Charakter: Lao Shi, nakolik je Jakeov učitel dračího výcviku je moudrý i přísný. Jeho trénink Jakea často způsobí více škody, než užitku. Má sklony vybuchnout hněvem a rozkřičet se. Většinou však tehdy, pokud Jake něco vyvede. Přesto s ním však neztrácí trpělivost. V epizodě "Hong Kongský rytíři" Fu prozradil, že v mládí byl Lao stejné povahy jako Jake - tedy lehkomyslný a arogantní. 
Později se však změnil díky bitvě s největším nepřítelem kouzelného světa - Černým drakem. A Lao Shi byl zároveň první drak, který jej porazil.

Dnes mu dělají problémy jen ty úlety Jakea, na které často doplatí.

Na první pohled obyčejní děda jenže zdaleka zas tak obyčejnej není.On je ten co ví vše o tom druhém světě a je moc rád že se zlem nebojuje sám.Kdykoliv se muže vždy spolehnout na Jake Longa ke kterému má nejvyšší důvěru.Lao je opravdu hodně vyjímečný a jeho schopnost proměna v draka je pořád zajímavá.

 

 

 
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< září / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 48968
Měsíc: 1635
Den: 32