Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jonathan Long a Susan Longová

30. 3. 2014

 

Jonathan Long

 

 

Věk
Neznámý
Pohlaví
Muž
Titul
Otec Jakea a Haley, Finančný poradce
Karma
Kladná
Autor
Jeff Goode
Hraje
Jeff Bennet
Blízcí
Jake Long, Haley Longová, Susan Longová
Výskyt
Americký Drak Jake Long/American Dragon Jake Long

Jonathan je otec Jakea a Haley.
 

On je obyčejný člověk, který do poslední epizódy nemá tušení, že jeho žena a děti jsou z rodu draků a neví ani o existenci kouzelného světa. Pracuje jako finanční poradce. V části "Dlouhý víkend" zachránil Jakea před "medvědem", který byl vlastně správní oblasti Jersey ďábel a tím, že jej porazil zachránil i kmen lesních skřítků, jejichž správní oblasti Jersey ďábel napadal.
A v závěru části mu skřeti postavili sochu jako jejich nového hrdinu. V části "Hrdina časostroju" Jake cestoval do roku 1986, aby prozradil otci tajemství své rodiny, což se mu i podařilo. Když ho však unesli lovci, aby jim odhalil identitu Susan, Jonathan ji statečně bránil a tím si získal respekt i u Lao Shiho.
V závěru části ho však přesvědčili, že to celé byl jen sen, takže nejdále o kouzelném světě netušil.
V části "Krev mé krve" bojoval se Strigoi (živícím se dračí krví) poté, jak zranili Jakea.
V závěru části Lao Shi Jakeovi řekl, že dračí rada vnímá Jonathana jako velmi odvážného loajálního člověka. V části "Setkání v Hong Kongu" shlédl Haley v dračí podobě a přinutil všech říct mu pravdu. Po odhalení tajemství se také podílel na porážce Černého draka, když se dozvěděl, že Jake má problémy a porazil stínových démonů Černého draka.

Susan Longová

 

Věk
Neznámý
Pohlaví
Žena
Titul
Mama Jakea a Haley
Karma
Kladná
Autor
Jeff Goode
Hraje
Lauren Tom
Blízcí
Jonathan Long, Haley Longová, Jake Long, Lao Shi
Výskyt
Americký Drak Jake Long/American Dragon Jake Long

Susan je máma Jakea a Haley a dcera Lao Shiho.
 
Sice patří do rodu draků, jí generaci to přeskočilo a nezískala dračí transformaci ani schopnosti. Susan provádí vlastní stravovací služby, někdy i na události jako svatby a pod. Je to prokázáno v části "Jake a Gremlinové". Během celého seriálu udržuje rodinné tajemství před Jonathanem v tajnosti kvůli obavám, jak se Jonathan s tím vyrovná a ze strachu, že by ji opustil, co se stane v části "Hrdina časostroju". V této části prozradila Jakeovi, že když měla 12 let, napsala Jonathanovi dopis o jejím rodinném tajemství, ale nedokázala mu ho dát. Jake proto cestoval do minulosti, aby mu ho za ni potají odevzdal. Ale Jonathan po tomto odhalení Susan opravdu opustil a Jake je musel dát znovu dohromady. Susan se pokouší Jonathanovi prozradit tajemství už od října 1992. V části "Setkání v Hong Kongu" byla donucena mu říct pravdu poté, jak Jonathan spatřil Haley v dračí podobě. Susan se rovněž podílela na závěrečné bitvě s Černým drakem a zničila několik stínových démonů kamerou.

 
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< srpen / 2019 >>


Statistiky

Online: 2
Celkem: 48968
Měsíc: 1636
Den: 32