Jdi na obsah Jdi na menu
 


Haley longová

30. 3. 2014

Haley Longová

 

Věk
7-8 Let
Pohlaví
Žena
Druh
Člověk (Drak)
Titul
Druhý Americký Drak, Sestra Jakea
Karma
Kladná
Autor
Jeff Goode
Hraje
Amy Bruckner
Blízcí
Jake Long, Lao Shi, Sun Parková, Jonathan Long,Susan Longová
Výskyt
Americký Drak Jake Long/American Dragon Jake Long


 

  Haley je Jakeova 7 (v 2. sérii 8) roční sestra.


Stejně jako Jake, i ona má dračí transformaci a schopnosti. Ačkoliv v 1. sérii je ještě nemá plně rozvinuté (v 1. sérii se dají vidět pouze jednotlivé části těla jako křídla, ruce, obličej). V 2. sérii však již můžeme vidět její kompletní dračí formu (no samozřejmě bohužel v jiném stylu než v 1. sérii).
V části "Legenda o Dračím zubu" Susan řekla, že dívky dospívají rychleji než chlapci, proto se jí dračí schopnosti začali rozvýjet již v tak nízkém věku narozdíl od Jakea. Haley je také zvolena jako druhý Americký drak, proto se v 2. sérii své dračí schopnosti učí používat pod kontrolou její nové učitelky dračího tréninku Sun Parkové. V epizodě "Setkání v Hong Kongu" se zapojuje do bitvy proti Černému drakovi a porazí Chang.
Díky ní se Jonathan dozvěděl o existenci kouzelného světa a zároveň tajemství své rodiny.

Charakter: Haley je inteligentní a velmi nadaná. To způsobilo, že se stala miláčkem celé rodiny a Jake na její popularitu žárlí. Haley si s ním často nerozumí kvůli jejich odlišné povaze a věčně mu dělá naschvály. Haley se stále považuje za slušné děvče, jak řekla v epizodě "Divoká Haley", že dělat špatné věci nepatří k její osobnosti. Naopak je hrdá na to, že se snaží poukazovat na Jakeovo zlobivé a nedospělé chování. V epizodě "Rodinný podnik" řekla, že ještě neudělala žádnou chybu a proto se bude učit z Jakeovych chyb. V závěru epizody však přiznala, že Jake je lepší drak než ona, protože je ještě moc mladá a nezkušená ve funkci Amerického draka. V epizodě "Výměna", když měla s Jakem zaměněny těla vyšlo najevo, že Jake je v hloubce její duše její největší vzor. V části "Být člověkem", když se Jake záměrně odvolal z funkce Amerického draka, Haley jej zastupovala pod vedením Sun, ale brzy zjistila, čím vším její bratr každý den prochází, jaké oběti musí podstupovat a zastala se ho před Lao Shim a Sun a touto zkušeností si Jakea začala více vážit.

 
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< srpen / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 41458
Měsíc: 1074
Den: 25