Jdi na obsah Jdi na menu
 


willy fog

4. 3. 2015

Rozpis cesty

Londýn-Suez vlakem a parníkem 7 dní

Suez-Bombaj parníkem 13 dní

Bombaj-Kalkata vlakem 3 dní

Kalkata-Hong Kong parníkem 13 dní

Hong Kong-Jokohama parníkem 6 dní

Jokohama-San Francisko parníkem 22 dní

San Francisko-New York vlakem 7 dní

New York-Londýn parníkem 9 dní

Celkem 80 dní.

 

Willy fog (Fhiileas Fogg) je dobře vychovaný-acist gentleman,který je loajální ke svým přátelum a vždy dodrži své slovo.On vede svůj,podle mnoha přísná pravidla.Něco kterou mu poskytují jeho dlouhotermín bakalalářské životní styl.Bydlí v londýnně,ačkoli on je dobře znamý pro své bohatství přesný zdroj svých peněz je jako své povolání,je vypracovan na nikdy.Nekdy se vyhýba jakékoli formy násilí,kdikoly je to možné,ale není nikdy bez holí,což je vše,co potřebuje bránit ostatní.Willy je členem refom club v londýne a je připraven na cestu kolem světa za 80 dní,před tím necestoval několik let.

Barnabáš (Rigodon) byl artista chtěl uniknout cestování život v cirkusu.Barnabáš hledal zaměstnání jako sluha.Jeho první pokus končil nezdarem.Když pracoval muže,který neustále cestoval,a tak se hledal zaměstnání u Willyho Foga.Protoře věděl,že mlha je přísná rutina znamena,že nikdy cestoval daleko.Barnábáš na děje na klidný životní styl nicméně,byl rychle přerušované,kdy Willy přijal sázku na cestu kolem světa 80 dní.Nicméně,Barnabáš svědomitě doprovází svého pána na jeho cestě,jeho cirkus-rozený agilita a odvážný přichází vhod na více než  jedné přiležitosti.

Výsledek obrázku pro willy fog-rigodon 

Čiko

Princezna Romy

osiřelá po smrti rodiču Romy (Aouda původní  románu) se stala princezna,když byla v dana za indického rádžu.

Uctivali bohyni Kálí.Rajah když zemřel,bylo ji souzeno spalit vedle něj na pohřební hranici,ale byla zachráněna Barnábašem,riskoval svůj život v tomto procesu.

SullivanChidling

Sullivan,Chidling

 Chidling je blízký přítel ředitele banky Sullivana, pro kterého dělá špinavou práci. Jedná se o muže bez sebemenší špetky svědomí, ochotného udělat cokoli, aby splnil zadaný úkol, pokud za něj dostane odpovídající odměnu. Disponuje velkým hereckým nadáním, což mu při jeho úkolech velice pomáhá. Další jeho velkou výhodou je talent na převleky. Za velice krátkou chvíli se dokáže zamaskovat, za kohokoliv se mu zachce. Pokud některý z jeho plánů selže, je schopen i improvizovat a situaci vždy vyřešit. Charakteristické je pro něj jeho oko, které září pokaždé, když vymyslí další ze svých podlých plánů.

Nemo

Ned

 

Guinness

Ralph

Inspektror Dix a Contabl Bully (Bally)

Willy fog 2

Willy fog na ceste kolem světa

1.část Kodovaná zprava

2.část Cesta na island

3.část tichý průvodce

4.část spící sopka

5.část Romy nebezpečí

6.část Do středu země

7.část Chidlingova pomsta

8.část Objevení řeky

9.část Ztraceni v rustinách

10.část Podzemní moře

11.část Souboj příšer

12.část Bouře

13.část cesta zpátky

14.část Mořská záhada

15.část Staří přátelé

16.část Ned Land,harpunář

17.část Na širem moři

18.část Obluda z hlubin

19.část Záhadný kapitán

20.část Zajatci na Nautilu

21.část Podmořská procházka

22.část Na širem moři

23.část Lovci perel

24.část na jižním pólu

25.část Souboj chibotnící

26.část Plán útěku

Willy Fog:Jsem Willy Fog a s přáteli,každý krok za poznáním lechce zvládnem.Vzůru do středu země,pojťe a drže se mě,vílet začíná.Všichni:Jen do středu země tam kde život započal ja klíč ke všem za-ha-dám.Blíž života zrození,najít ho,to je vážně umění,chcem do středu země aš tak,jestli kuráž máš.Na dno mořské s námi smíš,jas chcem a potom jdem,na dne tře dna zem.Romy:Rádi za šťestí poprujem.Willy Fog:Další dobrodružtví můžem,spolu prožít.R/W:Vážně se klidně přiděj k nám,nač se bát,zůstat hloupě stranou stát.Barnabáš:Barnabáš,Čiko:tu Čikem jsou s Romy plavou pod vodou.Willy Fog:Pojť k nám a nestuj v koutě sám,hlubinách tě uvítám já a mi verný přá-telé.Všichni:Chcem do středu země,tam kde život započal,kde je klíč ke všem za-ha-dám,bid života zrození,najít ho je vážně úmění.Jak chcem tak poplavem,tam kde třed má zem,zase poplavem,tam kde střed má zem.

Willy Fog:Jsem Willy Fo a přáteli,horu záhad,pro vás pří-pra-ve-nou máhím.Kol země celé i to co se jen moří,nelen.Tak si přiděj knáám.Všichni:Prout do velkých dálek,přát si záhad šálek,Vždyt tam věci které sárám nezná.Být místech cizich,plouť a lidských vězích jako přítel nááš.Jít do džungle známa,plouť do po moří známa,být i tam,jako jeden znárás,áááráá,nebude tu špášt.Poznat spoustu krárás.Romy:Mám vzít něco drahímu.Barnabáš:Né já kufry zabalím a vezmu i ten tvůrůj.Romy:Mám srdci dávne přání,zkoumat svět,bez ústání,tak uš plujme dááál.Barnabáš a Čiko:Rigoton a toko váš.Romy:Co jsou nejlepší,co mohou být.Všichni:Pojťe rychle na tu naši loď,a strach z dálek,dolu schot.Mít paku je ůepší než jen snííít.Plout do velkých dálek,přád si záhad šálek,vzít tam věci které,sárám neznáš.Být místech cizich,plout a lidskích,vězích jako,jako přítel náááš,ááárááá.Nebude tu špas,poznáš spoustu kráás,poznat spoustu kráás.

Romy:Naschle,znovu těší se Romy,svěd po boku blíž,až půjdem tak dál Willy,Ćiko a já.Barnabáš:starý dobrý Barnabáš,naši farmu známou mám.Romy:Dál tolik až tam kde končí svět,místum,ktěla každý jednou znát.Snít o tom,náš příběch vyprávět Čiko barnabáš a já.Willy FogA já.Romy.Stávej musíme,čas kvapí,cestou nekonečnou,vše uš to znáš.Willy Fog:Snámi společne jít a vítr v zádech mírít,ten kdo s námi je rád,ten je náš kamarád.R/W:Co si můžeme víc si přát.

Romy:Svámi na cestu jít.Všichni:Chce Romy.Romy:Jsem tak velice ráda,že váš zas mám.Willy Fog/čiko:Čiko.Romy:a já.Barnabáš:A také dobrák Barnabáš,všechny přátelé své tu zas máš,cíli být hrození vzdálení,dívat se na všechno co se spatřit dá,statek chcem.

B/Č:Na světe je spousta míst,kde dá se krásne žít.Že všechno však nejlepší je s přáteli tam být.Hloubi země na dne moří,vše se vidaří,uš jsme prošli celý svět.A bez váhání žeknem hned,jak vismerné je duležité,kolem sebe,spoustu přátel mýt.B:Víc co bys chtěl mít.

Profesor,Stefan,Gunar,Olaf:Spívejte všichni snámi,pojťe si taki hrát,ten kdo se stále mračí.Není náš kamarád,nejvěčí kouzlo na světe,je přeci šťstný smích.Ten cínka jako rornička,a je cistí jako sních,tak spívej vesele dál.Šťestí je poklad zlatý,který je každém z nás,smích je k němu klíčem tak ho najdeš,ho vždy snás.Když se mraky přiřenou sem,jaje rozfoukám,zas slunce víjde to si piš.Na to ti ruku dám,tak spívej vesele dál,pí-seň zná-mpu,stá-tu zná-mou.Dál spívej svoji píseň veselou,když ti září smích na tváři,pak je život krásnou hrou.Ten kdo se stále mračí jen,a křičí jako páv,ten spívat měl by,jako kos,a vedle zas,radujte všichni s námi.Pojťe si snámí smát,my spívát budeme dál,spívat budeme dál.

 
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< květen / 2021 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 64692
Měsíc: 1151
Den: 15